Bal Ósmoklasisty

Wspaniały wieczór tanecznym krokiem

Utworzono: 18-06-2024

 

Jeszcze niedawno uczniowie klas ósmych stresowali się egzaminami, ale ten etap mają już za sobą i przyszedł czas na zabawę. We wtorek, 18 czerwca, po raz kolejny w murach naszej szkoły odbył się Bal Ósmoklasisty. Młodzież w przepięknych, eleganckich strojach, uroczyście rozpoczęła bal, tańcząc poloneza. Nie brakowało chwil wzruszeń, podziękowań oraz wspomnień. Tańcom i wspólnej zabawie w gronie uczniów przy muzyce profesjonalnego DJ’a nie było końca. W zorganizowanie tej pięknej uroczystości zaangażowali się rodzice uczniów, którzy zadbali o ty, by ósmoklasiści mieli piękne wspomnienia. Podczas balu na uczniów czekały dodatkowe atrakcje. Były to filmiki 3D na platformie, przepiękny i bardzo smaczny tort. 

Bal Ósmoklasistów w 2024 roku przejdzie do historii naszej szkoły jako wspaniałe wydarzenie i z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników cudownym wspomnieniem.

Drodzy Rodzice klas ósmych, bardzo dziękujemy za organizację balu, za zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczną atmosferę podczas uroczystości. Dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie, za cudowną zabawę. Byliście wspaniali!

Bal Ósmoklasisty grafika
Bal Ósmoklasisty grafika
Bal Ósmoklasisty grafika
Bal Ósmoklasisty grafika
Bal Ósmoklasisty grafika
Bal Ósmoklasisty grafika