Grono pedagogiczne

W szkole uczą i sprawują opiekę nad dziećmi:

  • p. Andryskowska Beata - nauczyciel języka polskiego, historii, wychowawca klasy VIIb
  • p. Barańska Adrianna - oligofrenopedagog
  • p. Biczkowski Robert - strzelectwo
  • p. Cichowlas Aneta - pedagog szkolny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy IVb
  • p. Cierocka-Szychta Marzena - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie 
  • p. Cużytek Marta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy IIIa
  • p. Deyna Piotr - kółko fotograficzne
  • p. Dramczyk Martyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, edukacji dla bezpieczeństwa, terapeuta integracji sensorycznej, wychowawca klasy IIIb
  • p. Duwe Wioletta - nauczyciel matematyki
  • p. Fotujma Marta - nauczyciel informatyki
  • p. Gąska Bartosz - nauczyciel matematyki
  • p. Gorecka Marta - nauczyciel języka angielskiego
  • p. Gryfkowiec Aleksandra - nauczyciel chemii
  • p. Guziałowska-Gąska Aneta - nauczyciel biologii, koordynator ds. pedagogicznych
  • p. Karkowska Alicja - nauczyciel przyrody, geografii
  • p. Kaufmann-Myszk Aleksandra - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IVa
  • p. Kodrzycka Alicja - nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania
  • p. Kunkel Katarzyna - nauczyciel muzyki, plastyki, techniki, wychowawca klasy VIIa
  • p. Loda Bożena - nauczyciel historii
  • p. Makurat Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki, logopeda, wychowawca klasy Ia
  • p. Makurat-Syldatk Karolina - nauczyciel religii, wychowawca klasy Va
  • p. Mazurczyk Patrycja - nauczyciel języka angielskiego
  • p. Mielewczyk Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, wychowawca klasy Ib i VIII
  • p. Miernik Karolina - wychowawca świetlicy
  • p. Mikłaszewicz Ewa - nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, wychowawca klasy VIb
  • p. Pałys Kamila - oligofrenopedagog
  • p. Preczewska Alicja - oligofrenopedagog
  • p. Richert Dorota - nauczyciel języka niemieckiego, języka angielskiego, geografii w języku angielskim, wychowawca klasy VIa
  • p. Robson Donald - nauczyciel języka angielskiego
  • p. Siuta Bożena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka kaszubskiego, wychowawca klasy IIa
  • p. Szczupaczyńska Marta - nauczyciel tańca regionalnego
  • p. Szyjut Alina - Dyrektor szkoły, nauczyciel języka angielskiego
  • p. Weber Bożena - nauczyciel fizyki
  • p. Wiloch Marzena -  oligofrenopedagog