Aktualności z lat 2020 - 2021

0112, 2021
Pieczątki z ziemniaków
Pieczątki z ziemniaków

W celu utrwalenia wiadomości o ziemniakach, związanych z zajęciami języka kaszubskiego dotyczących Święta Ziemniaka, uczniowie klasy II b mieli okazję wykonać pieczątki z ziemniaków. Za ich pomocą ozdabiali swoje wizytówki.

2707, 2021
Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka? Oglądając poniższy filmik dowiesz się co oferuje nasza szkoła. 
Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 trwa. Zapraszamy :)

0907, 2021
Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021
Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021

W piątek 9 lipca 2021 roku absolwenci naszej szkoły odebrali zaświadczenia z wynikami Egzaminu Ósmoklasisty 2021. Po raz kolejny mamy powód do dumy, ponieważ uzyskaliśmy najwyższe wyniki w powiecie lęborskim oraz wypadliśmy bardzo dobrze na tle województwa i kraju...

2406, 2021
Wycieczka klas VI do Przywidza
Wycieczka klas VI do Przywidza

24 czerwca odbyła się wycieczka klas VI do Przywidza. Na miejscu czekały atrakcyjne, pełne śmiechu zabawy, podczas których uczniowie mieli okazję się zintegrować i odbudować relacje po długim okresie zdalnego nauczania...

2306, 2021
Wycieczka klas IV - V do Załakowa
Wycieczka klas IV - V do Załakowa

22 czerwca odbyła się wycieczka klas IV - V do Załakowa. Uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji. Wspięli się na wyżyny swojej odwagi pokonując trasę w parku linowym, rozwinęli  zawrotną prędkość na zjeżdżalni pontonowej oraz jeżdżąc bumper cars, rozpieścili podniebienie zajadając się kiełbaskami pieczonymi nad ogniskiem. Nad jeziorem mieli okazję stanąć do rywalizacji grając w kręgle, bilarda i cymbergaja. Ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. 

1906, 2021
Kółko Kodowania
Kółko Kodowania

Podsumowaniem naszych ostatnich kilku spotkań było wykonanie makiety zwierząt egzotycznych w Zoo i zaprezentowanie jej w klasie IIa. Były to bardzo ciekawe zajęcia, na których dzieci nie tylko poszerzają swoje wiadomości na temat zwierząt, ale też świetnie się bawiły przedstawiając zagadki i ciekawostki o tych zwierzętach swoim rówieśnikom z klasy. 

1806, 2021
Spotkanie z Morzem Bałtyckim i ... alpakami
Spotkanie z Morzem Bałtyckim i ... alpakami

18 czerwca 2021 r. klasa druga wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego "Jędruś" w Słajszewie...

1706, 2021
Egzamin na kartę rowerową klas IV
Egzamin na kartę rowerową klas IV

17 czerwca w miasteczku ruchu drogowego na terenie Komendy Powiatowej w Lęborku odbył się egzamin na kartę rowerową. Uczniowie czwartych klas wykazali się dobrą znajomością przepisów drogowych oraz umiejętnością poruszania się jednośladem. Do egzaminu przystąpiło 17-cioro dzieci. Wszyscy uzyskali pozytywny wynik. Gratulujemy!

1706, 2021
Poznajemy historię Lęborka
Poznajemy historię Lęborka

17 czerwca uczniowie z klas IV i V, którzy uczestniczyli w zajęciach koła historycznego wyruszyli na spacer po Lęborku...

1706, 2021
Druk 3d
Druk 3d

W ramach zajęć kółka informatycznego odbył się pokaz druku 3d. Można było zobaczyć pracę drukarki, dowiedzieć się o możliwościach i perspektywach tej nowoczesnej technologii. 

1106, 2021
"Moje miasto" - plener malarski
"Moje miasto" - plener malarski

10 czerwca 2021 r., młodzi "artyści" z koła plastycznego, ze sztalugami i węglem plastycznym w rękach, wybrali się w plener malarski, aby uwiecznić jeden z atrakcyjnych zabytków Lęborka - Basztę Bluszczową. Dzieci z przejęciem i rozmachem artystycznym realizowały się podczas wykonywania prac plastycznych. Trzeba przyznać, że efekty ich pracy są niepowtarzalne.