Projekt Erasmus

2703, 2022
Erasmus+ 'Second Life' and 'Happy Students'
Erasmus+ 'Second Life' and 'Happy Students'

Nasza szkoła bierze udział w programach Erasmus+, w których współpracujemy z wieloma krajami, w obu projektach naszymi partnerami są Grecy, którzy próbowali nauczyć nas swoich pięknych tradycyjnych tańców. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądała nasza nauka. Pierwszy filmik nakręcony został podczas mobilności na Cyprze w ramach projektu 'Second life', drugi podczas wizyty naszych partnerów z projektu 'Happy Students' u nas w SJSP.  Dziękujemy za lekcje i obiecujemy doskonalić nasze umiejętności podczas kolejnych spotkań. Pozdrowienia dla wszystkich naszych zagranicznych partnerów! 

1312, 2021
Świąteczne lampiony
Świąteczne lampiony

Klasa 7a uchwycona na zdjęciach podczas przygotowywania lampionów świątecznych na szkolny kiermasz charytatywny. Zgodnie z ideą programu Erasmus+ "Second life", w którym uczestniczy nasza szkoła, słoiczki dostały "drugie, piękniejsze życie". Nasze piękne lampiony cieszyły się ogromną popularnością na kiermaszu. Jesteśmy dumni, że nasze prace wsparły szczytny cel.

2409, 2021
Warsztaty kaszubskie dla gości z Erasmus +
Warsztaty kaszubskie dla gości z Erasmus +

W piątek, 24 września 2021 roku, odbyły się warsztaty kaszubskie dla grupy młodzieży z pięciu krajów: Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Turcji. Przyjechali oni do Społecznego Liceum  Ogólnokształcącego w Lęborku, w ramach programu Erasmus+. Koordynatorem akcji była p. Joanna Woźniakowska. Goście spotkali  się  z panią vicedyrektor Anetą Cichowlas, która pokazała im całą szkołę...

1212, 2019
Ogłoszenie dotyczące projektu ERASMUS+
Ogłoszenie dotyczące projektu ERASMUS+
Wszystkie dzieci uczestniczące w projekcie pomyślnie przeszły rozmowę kwalifikacyjną. Jesteśmy bardzo szczęśliwe że udało nam się skompletować tak wspaniały team. Jutro (12.12.2019) o 13.30 odbędzie się krótkie spotkanie wszystkich uczestników projektu w celu omówienia dalszego działania. Welcome on board 
0811, 2019
Logo Competition
Logo Competition

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do projektu Erasmus+. Jesteśmy partnerami z Łotwą głównym koordynatorem projektu, Portugalią, Cyprem oraz Grecją. Tytuł projektu to „Second Life”