Aktualności z lat 2022 - 2023

0802, 2023
Karnawałowe klauny w klasie pierwszej
Karnawałowe klauny w klasie pierwszej

Karnawał w pełni, więc pierwszaki przygotowały kolorowe klauny do udekorowania swojej sali. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i zręcznością, co spowodowało, że efekty ich pracy pięknie prezentują się na gazetce szkolnej. 

0702, 2023
Dzień wolny od przemocy
Dzień wolny od przemocy

Dnia 07.02.2023r. odbyły się warsztaty dla uczniów klasy VIa, VIIa, VIIIa, VIIIb pt. „Szkoła wolna od przemocy” prowadzone przez Pana Mateusza Subkowskiego z firmy Immunis Profilaktyka Uzależnień i Przemocy. W czasie zajęć Pan Mateusz rozmawiał z uczniami o szkole wolnej od przemocy...

3101, 2023
Spektakl w Lęborskim Centrum Kultury
Spektakl w Lęborskim Centrum Kultury

31.01.2023r. - we wtorek, nasi uczniowie z klas I - III obejrzeli spektakl pt. “Mała, zielona planeta”, wystawiony przez Teatr Artenes z Wrocławia, w Lęborskim Centrum Kultury.
 Wartości przekazane naszym dzieciom podczas wystąpienia aktorów są nieocenione - szacunek dla przyrody, dbałość o porządek, odpowiedzialność za wspólne dobro, świadomość wpływu na otaczające nas środowisko. To była mądra lekcja.

3001, 2023
Uroczysty Apel podsumowujący I półrocze
Uroczysty Apel podsumowujący I półrocze

W dniu dzisiejszym, tuż po powrocie z ferii, odbył się Uroczysty Apel podsumowujący I półrocze. Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami za wysokie wyniki w nauce i wzorowe bądź bardzo dobre zachowanie. Trzymamy kciuki, aby wszystkie te osoby utrzymały wysoki poziom nauki i zachowania oraz by grono tych uczniów powiększyło się na koniec roku.

1301, 2023
Święto Dnia Babci i Dziadka
Święto Dnia Babci i Dziadka

Na kółku plastycznym Złote Rączki, uczestnicy zajęć kolejny raz przygotowywali się do święta Dnia Babci/Dnia Dziadka. Wykonaliśmy kartki do których wpisaliśmy życzenia dla babci/dziadka.

0501, 2023
Prezenty dla Dziadków
Prezenty dla Dziadków

Na kólku plastycznym Złote Rączki, dzieci rozpoczęły pierwsze przygotowania do Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Uszyliśmy poduszki z serduszkami.

2212, 2022
Szkolna Gwiazdka
Szkolna Gwiazdka

Jedną z tradycji szkolnych są klasowe wigilie. Obchodzimy je w ostatni dzień zajęć przed przerwą świąteczną. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcą zasiadają do stołu, na którym goszczą świąteczne potrawy. To czas...

2212, 2022
Kolędowanie 2022 
Kolędowanie 2022 

W czwartek w całej szkole rozbrzmiewały dźwięki kolęd i pastorałek. Wspólne kolędowanie z całą społecznością szkolną wprowadziło nas w świąteczny nastrój, który trwał także podczas klasowych wigilii.
Niech te Święta będą właśnie takie jak u nas, radosne i rozśpiewane. 

2112, 2022
Ozdoby bożonarodzeniowe Złotych Rączek
Ozdoby bożonarodzeniowe Złotych Rączek

Przed świętami Bożego Narodzenia, na kólku plastycznym Złote Rączki uczestnicy wykonali ozdoby bożonarodzeniowe. Powstały świąteczne lampiony oraz gwiazdy z torebek śniadaniowych.

1912, 2022
Zakończenie zbiórki świątecznej paczki
Zakończenie zbiórki świątecznej paczki

Drodzy Rodzice, Uczniowie,
Dziękujemy, że i tym razem okazaliście serce i przyłączyliście się do pięknego dzieła jakim jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi...