Aktualności z lat 2022 - 2023

1212, 2022
Przedświąteczne przygotowania w klasie IV 
Przedświąteczne przygotowania w klasie IV 

Okres przedświąteczny to czas gorączkowych przygotowań do tego, na co czekamy przez cały rok – choinka, wigilia, święta …. Każdy z nas ma swoje skojarzenia i najbardziej wyczekiwany moment. W szkole ten radosny czas zaczął się od tego, że wspólnie udekorowaliśmy klasę. Robiliśmy też sympatyczne skrzaty szyszkowe, wieszaliśmy bombki, gwiazdy, lampki. Wielką radością było dla nas to, że zdobyliśmy nagrodę w szkolnym konkursie na najpiękniej udekorowaną klasę !                                                            

6 grudnia przybył do nas Mikołaj z prezentami, a później pracowaliśmy przy przygotowaniach do świątecznego kiermaszu ! Ten czas spędziliśmy aktywnie i pracowicie. 

0912, 2022
Piernikowy piątek w kl.3a
Piernikowy piątek w kl.3a

Uczniowie kl.3a przygotowali pierniczki, które następnie pięknie ozdobili. Gotowe pyszności zostały pięknie zapakowane i przekazane do sprzedaży na świątecznym kiermaszu, który niebawem odbędzie się w naszej szkole. Do wszystkich Rodziców, którzy zaangażowali się w pieczenie pierniczków kierujemy słowa podziękowania.

0812, 2022
Warsztaty przedświąteczne w kl. 5a
Warsztaty przedświąteczne w kl. 5a

Uczniowie kl.5a wzięli się ostro do pracy, by własnoręcznie przygotować jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe gliniane ozdoby na nadchodzący kiermasz świąteczny w naszej szkole. Oto fotorelacja :)  

0712, 2022
Wybór najbardziej życzliwej osoby w klasie

W głosowaniu na najbardziej życzliwą osobę w klasie, zostali wybrani następujący uczniowie...

0612, 2022
Mikołajki w kl.5
Mikołajki w kl.5

"Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta..." :)  5a uśmiechnięta!

0612, 2022
Mikołajki w klasie 8b
Mikołajki w klasie 8b

W ramach klasowych mikołajek uczniowie 8b, którzy byli baaaaardzo grzeczni w tym roku szkolnym, otrzymali drobne upominki...

0612, 2022
Mikołajki w kl. 8a
Mikołajki w kl. 8a

Klasa 8a w ramach Mikołajek wybrała się do Gdańska, by poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zimowa aura i bajkowa atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom wycieczki, a grzaniec (oczywiście bezalkoholowy) rozgrzał serducha. 

0612, 2022
Mikołajki w klasie 3a
Mikołajki w klasie 3a

Dzisiaj trzecioklasistów odwiedziły dwie pomocnice Świętego Mikołaja i sprawiły dzieciom ogromną radość. Pięknie dziękujemy :) Z każdym dniem coraz bardziej czujemy radość świąt.

0512, 2022
Pierniczki 8a
Pierniczki 8a

Krótka fotorelacja z wypiekania pierniczków przez uczniów kl.8a. Niczym elfy nasi uczniowie uwijali się przygotowując słodkie ciasteczka, które zostaną przekazane na charytatywny kiermasz świąteczny, który już wkrótce odbędzie się w naszej szkole. 

0212, 2022
Klasy 4-6 w teatrze
Klasy 4-6 w teatrze

Są takie historie, które na długo pozostają w pamięci. Wielu z nas na pewno pamięta Ebenezera Scrooga i jego niełatwy charakter. A jednak w okolicach świąt Bożego Narodzenia chętnie przypominamy sobie tę postać słynnego skąpca.
2 grudnia 2022 roku klasy IV,V, VIA i VI B  pojechały do Teatru Nowego im. Witkacego w Słupsku na spektakl „Opowieść wigilijna”. Uczniowie mieli poznać i zobaczyć historię bohaterów stworzonych przez Karola Dickensa i przekonać się ,że warto być dobrym – nie tylko od święta.